Gazetka Parafialna


Porządek nabożeństw od 11.06.2018r. do 24.06.2018r.

 

Poniedziałek 11.06.2018r. - wsp. św. Barnaby Ap.

1800 Za + męża i ojca Ernesta Hendel, za ++ rodziców Marię i Jerzego Mesjasz, za ++ teściów Gertrudę o Franciszka Hendel za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 12.06.2018r.

1800 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchowej św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin męża, ojca i dziadka Henryka i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla córek i ich rodzin.

Środa 13.06.2018r. - wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

1800 Za + żonę i matkę Marię Klisz, za ++ teściów Katarzynę i Pawła Lipok, oraz za ++ rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

1830 Nabożeństwo Fatimskie.

Czwartek 14.06.2018r. - wsp. bł. Michała Kozala, Bp i męczennika.

1800 koncelebra:

- W rocznicę śmierci + matki Katarzyny, ojca Jana Puzik za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + ojca Heinza, za + Jerzego, za ++ rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 15.06.2018r.

1700 Do Miłosierdzia Bożego za + kuzynkę Gertrudę Brzezina, za wszystkich ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

1800 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej:

Za + męża i ojca Jana w rocznicę śmierci, za ++ rodziców, teściów, szwagrów Józefa i Edwarda, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 16.06.2018r.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów:

Do Bożej Opatrzności M.B. Róży Duchowej św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 88 rocznicy urodzin matki Anny.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Za ++ rodziców Marię i Ryszarda Pytlik, za + matkę Jadwigę Holbaum, ojca Józefa, szwagra Franciszka Anderwald, jego syna Bernarda, dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ Sabinę, Ludwika i Władysława, za wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Niedziela 17.06.2017r. - XI niedziela zwykła.

 730 Za + ojca Johannesa w 5 rocznicę śmierci, za + matkę Luzie, za ++ teściów Gertrudę i Józefa, braci Jerzego i Piotra, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 930 koncelebra:

 -W rocznicę śmierci + męża, ojca Józefa Puzik, za ++ rodziców Martę Walentego Grabowski, za ++ teściów Annę Jana Puzik, za + 2 szwagrów, ciotki, wujków, dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 - Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 75 rocznicy urodzin, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci.

 1100 koncelebra:

 - Do Bożego Miłosierdzia o radość wieczną dla ++ rodziców Małgorzatę i Teodora Kusaj, za ++ rodzeństwo Zygmunta i Gizelę z Rajmundem, oraz za ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 - Za + męża Antoniego, za ++ rodziców Florentynę i Jakuba Kozok, siostrę Amalię, braci Jana, Ryszarda, Freda, bratowe Marię i Dianę, szwagra Pawła, szwagierkę Stefanię, teściów Gertrudę i Pawła, za ++ z pokrewieństwa Kozok, Bronder, Michalik, Neumann i dusze w czyśćcu cierpiące.

 1500 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 Poniedziałek 18.06.2017r.

 1800 Za + męża, ojca i dziadka Jerzego Steinert, teścia Józefa, za ++ rodziców Rozalię i Ryszarda Kluba, siostrę Helenę, szwagierkę Lidię, za ++ dziadków z obu stron, za ++ kuzynów Krystiana, Ryszarda i Jerzego, za ++ ciotki, wujków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 Wtorek 19.06.2017r.

 1800 W 4 rocznicę śmierci + męża, ojca Huberta Czok, za ++ rodziców Urbana i Łucję, Alojzego i Augustynę, 2 braci, 2 siostry i dusze w czyśćcu cierpiące.

 Środa 20.06.2017r. - wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

 1800 W dniu urodzin + męża Piotra Stróżyk, za + ojca Zenona, teścia Józefa i wszystkich ++ z rodziny Jurczyński, Stanoszek, Stróżyk, Kleszcz i dusze w czyśćcu cierpiące.

 Czwartek 21.06.2018r. - wsp. Najświętszej Maryi Panny Opolskiej.

 1800 Za + matkę Helenę Hadamik, ojca Augustyna, 3 siostrzeńców, teściów, za wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa Machnik, Hadamik, Wolny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 Piątek 22.06.2018r.

 800 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego:

 Do Bożej Opatrzności za wstaw. św. Jana Pawła II z podziękowaniem za wszelkie łaski otrzymane w roku szkolnym i o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji dla dzieci, młodzieży i grona pedagogicznego, pracowników szkoły na czas wakacji.

 1800 Za + męża, ojca i dziadka Augustyna Swoboda i za ++ z rodziny Swoboda, Drzymalla, Schostok, Hofmann i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Sobota 23.06.2018r.

730 Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów:

Za + ojca i dziadka i pradziadka Jerzego Zmudzik w I rocznicę śmierci, oraz za + żonę Gertrudę za ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

1300 Ślub rzymski Arkadiusz Lech i Dżesika Hordes.

1600 Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin żony, matki i babci Heleny.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Za + męża, ojca i dziadka Gintra Bednorz, za ++ rodziców Augustyn i Anna Szolc, Franciszek i Felicitas Szolc, Franciszek i Mara Bednorz, Zygfryd i Łucja Bednorz, Piotr i Ernestyna Zielonka, szwagra Jerzego Spałek, Edeltraudę Cwielong, Józefa Kopiec, oraz za ++ z rodziny Szolc, Bednorz, Duda i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + męża i ojca Gerarda Stryczek z okazji urodzin, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + Helenę Koj z okazji urodzin.

Niedziela 24.06.2018r. - Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

730 W j. niemieckim: / koncelebra /

-Za + matkę Łucję, ojca Karola, męża i ojca Henryka, brata Karola, bratową Różę, dziadków, teściów Franciszkę i Tomasza, wujka Juliusza, za ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Miłosierdzia Bożego w intencji żyjących i zmarłych członków DFK ze Staniszcz Wielkich i Fosowskiego.

930 koncelebra:

- Za + męża, ojca i dziadka Zdzisława Plak, za ++ rodziców, teściów, siostrę 3 szwagrów, za ++ z pokrewieństwa Plak, Parkitny, Klimas, Olkiewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ rodziców Marię i Emanuelę, brata Leona, bratową Jadwigę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 - Msza św. poślubna w intencji nowożeńców Arkadiusza i Dżesiki, gości weselnych i za żyjących i zmarłych z rodzin Hordes i Lech.

- Za ++ rodziców Janinę i Józefa, Florentynę i Jana i za ++ z rodzin Dropała, Zaczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.