Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 19.02.2018r. do 04.03.2018r.

Poniedziałek 19.02.2018r.

1700 W rocznicę śmierci + córki Gizeli Klinge, za + męża Pawła, syna Tomasza, za ++ rodziców, teściów, 6 braci, 2 siostry, za + zięcia Klausa, Hildegardę Dikens, za ++ z pokrewieństwa Koloch, Klyszcz, Hagen, za żołnierzy poległych na wojnie.

Wtorek 20.02.2018r.

Środa 21.02.2018r.

1630 Adoracja

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Czwartek 22.02.2018r. - Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

1700 Za wstaw. św. Jana Pawła II w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii.

Piątek 23.02.2018r.

1630 Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

1700 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej:

W 3 rocznicę śmierci + męża i ojca Bernarda Słaboń, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Droga Krzyżowa.

Sobota 24.02.2018r.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów:

/ wolna intencja /.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa:

- Za + ojca Gerarda Krupa z okazji urodzin, za + brata Waldemara, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + matkę Emilię w rocznicę śmierci i za + ojca Pawła, za ++ z rodziny Drzymała, Spałek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 25.02.2018r. - II Niedziela Wielkiego Postu.

730 W j. niemieckim:

Za + Wiktora Spałek w 30 dniu po śmierci.

930 koncelebra:

- Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Prukop, Agnieszkę i Piotra Wacławczyk, 2 braci, bratową 2 szwagrów, Alfreda Neumann, Ernesta Golec, ciotkę Jadwigę, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + mamę i babcię Sylwię w rocznicę śmierci, oraz za + babcie Ernestynę i Weronikę, dziadków Franciszka i Józefa, za ++ z rodzin Kulik, Kołodziej, Bednorz, Czupała, Słowik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie, oraz światło Ducha św. w życiu i nauce z okazji 18 rocznicy urodzin syna Mateusza.

- W rocznicę śmierci + męża Antoniego Bronder, za ++ rodziców Florentynę i Jakuba Kozok, braci, Jana, Ryszarda, Freda, siostrę Amalię, bratowe Marię i Dianę, szwagra Pawła, szwagierkę Stefanię, teściów Gertrudę i Pawła Bronder, za ++ z pokrewieństwa Kozok, Bronder, Michalik, Neumann i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Droga Krzyżowa z kazaniem pasyjnym.

Poniedziałek 26.02.2018r.

Wtorek 27.02.2018r.

1700 Za + Elżbietę Anderwald w I rocznicę śmierci.

Środa 28.02.2018r.

1700 Za + żonę, matkę i babcię Adelajdę Anderwald w rocznicę śmierci, za ++ dziadków z obu stron, wujka Józefa, kuzyna Roberta i za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 01.03.2018r. - I czwartek miesiąca.

1700 O dary Ducha św. dla wszystkich parafian. / Nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne /.

Piątek 02.03.2018r. - I piątek miesiąca.

700 Do Serca Pana Jezusa za żyjących i zmarłych czcicieli Serca Jezusowego.

/ Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa /.

1700 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej. / koncelebra /

- Za + Helenę Koj w I rocznicę śmierci.

- Za + ojca Józefa Zielonka, za + męża Huberta, teściów Annę i Alfreda Nowak, szwagierkę Lidię, szwagrów Tadeusza i Gerwalda, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa.

Sobota 03.03.2018r. - I sobota miesiąca.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów:

Za + rodziców Józefa i Wiktorię Zielonka, brata Wincentego jego żonę Miję, siostry Gertrudę, Marię, Różę, Helenę, Elżbietę, syna Jerzego Zymela, 3 szwagrów, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. / Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P./.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa:

- W 27 rocznicę śmierci + matki Róży Skowronek, ojca Józefa, Skowronek, teścia Mariana Jagiełło i wszystkich ++ rodzin Skowronek, Jagiełło, Gloger, Witt, oraz o światło Ducha św. w nadchodzących egzaminach.

- Za ++ rodziców Wiktorię, Józefa, Augusta, ciotkę Martę, za ++ szwagrów, dziadków, wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 04.03.2018r. - III Niedziela Wielkiego Postu.

730 W j. polskim:

Do M.B. Królowej Różańca Świętego za żyjących i zmarłych członków żywego różańca.

930 koncelebra:

- Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. św. Kazimierza o radość wieczną dla męża, ojca i dziadka Kazimierza Okoń, oraz za wszystkich ++ z rodzin Okoń – Firlej i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Miłosierdzia Bożego za + matkę i babcię Annę Spałek w dniu urodzin, za wszystkich zmarłych i poległych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do M.B. Róży Duchowej św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 91 rocznicy urodzin matki i babci Hildegardy, oraz za + męża Piotra, za + syna Romana, za ++ rodziców Jana i Gertrudę, 3 siostry z mężami, brata Gustawa, za ++ synowe Urszulę i Różę i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci.

- Za + ojca Pawła Scholz, za ++ rodziców Józefa i Łucję Jaguś, braci Józefa, Krzysztofa i Norberta za wszystkich ++ z pokrewieństwa Scholz, Jaguś i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.