Gazetka Parafialna


Porządek nabożeństw od 16.04.2018r. do 29.04.2018r.

 

Poniedziałek 16.04.2018r.

1800 koncelebra:

- Za ++ rodziców Łucję i Karola, za ++ teściów Anielę i Franciszka za + siostrę, braci, bratową, szwagrów, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ rodziców Ryszarda i Marię Wiora, Franciszka i Józefę Bednorz, męża Jerzego, córkę Renatę, zięcia Franciszka, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 17.04.2018r.

1800 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie w pierwszą rocznicę ślubu, oraz za żyjących i zmarłych z pokrewieństwa Poloczek, Fleger, Ziaja i Kolloch.

- Za ++ ojców Józefa Steinert, Ernesta Ochman, za + brata Jerzego, szwagierkę Lidię, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 18.04.2018r.

1730 Adoracja:

1800 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 35 rocznicy ślubu Brygidy i Huberta, oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci i wnuków.

Czwartek 19.04.2018r.

1800 koncelebra:

- Za + Joachima Koza w I rocznicę śmierci.

- W rocznicę śmierci + matki Gertrudy, za + ojca Józefa Prukop, za + męża Alfreda, ciotkę Łucję, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 20.04.2018r.

1800 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej: - koncelebra:

- Za + męża, ojca i dziadka Wilhelma Pańczyk, jego + brata Alfreda, za ++ rodziców Marię i Franciszka Szafarczyk, brata Eryka, za ++ teściów Albinę i Józefa Pańczyk, ciotkę Marię, za + Georga Spallek i Reinholda Kaufmann i za ++ z rodzin Zieńć i Ploch i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ rodziców Władysława i Hildegardę Kaliciak, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 21.04.2018r.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów: / koncelebra /

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji urodzin i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci.

- Za + Edwarda Janiszek w 30 dniu po śmierci.

1400 Do M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jan Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 25 rocznicy ślubu Gabrieli i Krystiana Laskawiec.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /

- Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Franciszki i Wilhelma, Marii i Alojzego, za + bratową Anielę, ciotkę Gertrudę, 2 szwagierki, 6 szwagrów, za ++ Annę i Eugeniusza Rezler, Elfrydę i Gintra Adolf, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

- W II rocznicę śmierci + Tomasza, za ++ rodziców z obu stron, za + zięcia Piotra, za ++ z rodzin Grabowski i Mainka.

Niedziela 22.04.2018r. - IV niedziela Wielkanocy.

730 W j. niemieckim:

Za ++ rodziców Rudolfa i Apolonię Salwiczek, siostrę Karin, ciotkę Emmę, Jana Skrzydło i za ++ z rodzin Salwiczek, Ziaja i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 koncelebra:

- Za + męża Romana Niesmak w 5 rocznicę śmierci, syna Józefa, za ++ rodziców Gertrudę i Franciszka Czok, brata Józefa, teściów Józefa, Marię i Albinę, ciotkę Annę jej męża, szwagrów, Hermana, Piotra i Gerarda i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ rodziców Andrzeja i Magdalenę Spałek, Pawła i Marię Żyłka, za + matkę chrzestną Gertrudę, za + szwagra Teodora, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Za ++ rodziców Annę i Józefa Potyka, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa Potyka, Sprancel i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Boskiej Opatrzności M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci, oraz za + męża, ojca i dziadka Reinholda Dyllong i za ++ z rodzin Dyllong, Specjał.

Poniedziałek 23.04.2018r. - Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – głównego patronaPolski.

1730 Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

1800 koncelebra:

- Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Piotra i Gertrudę Koza, za + brata Pawła, za + męża Jana Kałuża, za + Jerzego Imiolczyk, za ++ z pokrewieństwa Koza, Kałuża i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Dorotę i Jerzego Koza, za ++ teściów, kuzyna Joachima, za ++ dziadków z obu stron, za + szwagra Franciszka, za ++ z pokrewieństwa Koza, Putek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 24.04.2018r.

1800 koncelebra:

- Za + żonę, matkę i babcię Adelajdę Machnik jej ++ rodziców, teściów, za + Marię Maciuch, Wiktora Puzik, Ewalda i Damiana Wiciok, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Antoniego św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin Elfrydy, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach córek.

Środa 25.04.2018r. - Święto św. Marka Ewangelisty.

1730 Procesja o urodzaje ku czci św. Marka Ewangelisty do krzyża przy rzece Małapanew.

1800 koncelebra:

- Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Huberta z okazji urodzin.

- Za + Ericha Muschol w 30 dniu po śmierci.

Czwartek 26.05.2018r.

1800 W rocznicę śmierci + męża i ojca Ewalda, syna Damiana Wiciok, za ++ rodziców Franciszkę i Jana, bratową Adelajdę Machnik, teściów Zofię i Jana, 3 szwagierki, 3 szwagrów, Jadwigę i Wawrzyńca Bem, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 27.04.2018r.

1800 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej: / koncelebra /.

- Do Miłosierdzia Bożego za + męża Gerarda, za ++ rodziców Gertrudę i Franciszka Czok, brata Józefa, ciotkę Anastazję Józefa Obruśnik, szwagra Romana, siostrzeńca Józefa Niesmak, teściów, dziadków za wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Wilhelma i Józefę Kurek w 100 rocznicę urodzin, za ++ braci Jana i Edwarda, za ++ z pokrewieństwa Kurek i Otto i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 28.04.2018r.

800 Msza św. dla rencistów i emerytów:

Za ++ rodziców Jana i Marię Kwaśny, siostrę Irenę, za ++ teściów Franciszka i Gertrudę Malik, 3 szwagierkę, szwagrów, za ++ z rodzin Bronder, Kwaśny, Malik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Chrzest

1600 Do Bożej Opatrzności M.B. Róży Duchownej, św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy ślubu Eryka i Łucji Reiman.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /

- W rocznicę śmierci + Teresy Walaschek, za + Jadwigę Bok, za ++ dziadków z obu stron, za wszystkich zmarłych z rodziny Puzik, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za ++ rodziców Wiktorię i Augusta Kwaśny, Marię i Franciszka Ptok, za + męża Jerzego, za + zięcia Jacka, za + brata, bratową za ++ szwagierki, szwagrów, za ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 29.04.2018r. - V niedziela Wielkanocna.

730 W j. niemieckim:

Za + rodziców Marię i Franciszka Maniera, Gertrudę i Franciszka Joszko i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie i w rodzinach dzieci.

930 koncelebra:

- Za ++ rodziców Teodora i Marię Kampa, Franciszek i Franciszka Puzik, za ++ siostry Wiktorię, Marię, Emmę, za ++ szwagrów za + Różę i Franciszka Witek, Józefa Rosa, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M.B. Opolskiej, M.B. Częstochowskiej św. Karola Boromeusza św. Rity św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie, oraz o opiekę Anioła Stróża dla wnuczki.

1100 koncelebra:

- Do M.B. Róży Duchownej św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 45 rocznicy ślubu Piotra i Jadwigi, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie córki.

- Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci Laury Perszewskiej i Juli Konieczko ich rodziców i chrzestnych.