Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 10.12.2018r. do 23.12.2018r.

Poniedziałek 10.12.2018r.

1700 Roraty – Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Józefa Puzik, za ++ rodziców Martę i Walentego Grabowski, za ++ teściów Annę i Jana Puzik, 2 szwagrów, ciotki, wujków, dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 11.12.2018r.

1700 Roraty - / koncelebra /.

- Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Jana Maniera, za + zięcia, za ++ rodziców Franciszka, Elżbietę i Gertrudę Smieskoł, teściów Karola i Marię Maniera, 4 synów, córkę, siostry Paulinę, Marię i Elżbietę, za ++ szwagrów, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Amalię i Pawła Czupała, wujków Reinholda, Antoniego Freda i Jana, ciotki Dianę, Marię, Annę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 12.12.2018r.

1700 Roraty – Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Marię Szopa, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 13.12.2018r. - wsp. św. Łucji dziewicy i męczennicy.

1700 Roraty – Do Miłosierdzia Bożego za + Romana Katzy od sąsiadów z ulicy Dworcowej.

Piątek 14.12.2018r. - wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora kościoła.

1700 Roraty - / koncelebra /.

- Za + Adama Bok w I rocznicę śmierci.

- Za ++ rodziców Urbana i Łucję Czok, męża Huberta, Alojzego i Augustynę Steinert, 2 braci, 2 siostry, Krzysztofa i Renatę Dyrda, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 15.12.2018r.

800 Roraty – Za + męża i ojca Rudolfa Świerc, za ++ dziadków, za + teścia Joachima, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1400 Do Bożej Opatrzności M.B. Róży Duchownej św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin Zygmunta i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- W dniu urodzin + Tomasza Grabowski, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + męża i ojca Rudolfa Gorażdża, za ++ rodziców Aleksandrę i Stefana, za ++ teściów Leona i Rozalię, siostrę Kazimierę, chrześniaka Bogdana za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 16.12.2018r. - III Niedziela Adwentu.

730 W j. niemieckim:

Za + Jerzego Bronder w 2 rocznicę śmierci, za ++ jego rodziców, brata Jana, Karola Puzik, syna Waltra, teściów, za ++ dziadków z obu stron, za + Wiktora Puzik, za + Jadwigę Bok, Teresę Walaschek, Franciszkę Foitzik, za ++ z tych rodzin, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 Za + Johana Hendel, za jego ++ rodziców Matyldę i Franciszka i za ++ pokrewieństwa Hendel, Kołodziej, Rataj i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. za wstaw. św. Judy Tadeusza, św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin Elżbiety.

1700 Koncert Adwentowy.

Poniedziałek 17.12.2018r.

1700 Roraty – Za + matkę i babcię Adelajdę Machnik, jej ++ rodziców, teściów, za + Marię Maciuch, Wiktora Puzik, Ewalda i Damiana Wiciok, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 18.12.2018r.

1700 Roraty – Za + męża, ojca i dziadka Lucjana Karkowski, za ++ rodziców Władysława i Walerię, Jana i Franciszkę, za ++ rodzeństwo, za wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 19.12.2018r.

1700 Roraty - / koncelebra /.

- Za ++ rodziców Karola i Zofię Czupała, teściów Marię, Elżbietę i Piotra Spałek, 5 braci, 2 siostry szwagrów, szwagierki, bratanicę Brygidę z mężem Józefem i za ++ z pokrewieństwa Spałek, Czupała, Kosok i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + męża, ojca i dziadka Józefa Spałek, jego rodziców Piotra i Elżbietę Spałek, teściów Józefa, Apolonię i Hildegardę Głąbik, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 20.12.2018r.

1700 Roraty – Do Miłosierdzia Bożego za + żonę i babcię Wandę Lipp z okazji urodzin, za ++ z

pokrewieństwa Lipp i Klucowicz.

Piątek 21.12.2018r.

1600 Chrzest.

1700 Roraty – Za ++ rodziców Agnieszkę i Stanisława Konieczko, za ++ teściów Katarzynę i Jana

Puzik, za ++ dziadków z obu stron za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 22.12.2018r.

800 Roraty - / wolna intencja /.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa:

Za + męża Stefana, jego rodziców Marię i Konrada, za ++ rodziców Annę, Marię i Jana Golec, za

++ dziadków za ++ Małgorzatę, Elżbietę, Martę, Floriana, Marię, Jana za ++ szwagierki, szwagrów

za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 23.12.2018r. - IV Niedziela Adwentu.

730 W j. niemieckim: Msza św. / wolna intencja /.

930 koncelebra:

- Za + brata Johanna Hendel, za ++ rodziców Franciszka i Matyldę Hendel, Jana i Elżbietę

Machnik za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Za + Henryka Misztela w 30 dniu po śmierci.

1100 Za + ojca Stanisława w 7 rocznicę śmierci, za + matkę, za + siostrę, za ++ z pokrewieństwa i dusze

w czyśćcu cierpiące.

1200 Chrzest.