PLAN KOLEDY 2019


Piątek 28.12.2018r.

Godz. 10:00 Staniszcze Wielkie ul. Torowa, Sienkiewicza od p. Janowski do p. Wieszołek /sam. Wieszołek ---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 29.12.2018r.

Godz. 10:00 Staniszcze Wielkie Plac Targowy od domu nauczyciela do p. Mainka

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 02.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Opolska blok oraz od p. Dropała do p. Kurek / sam. p. Kurek /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 03.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Opolska, Lipowa od p. Kabata do p. Wyrwich / sam/ p. Wyrwich /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Piątek 04.01.2019r.

Godz. 14:00 Staniszcze Wielkie ul. Leśna, Mickiewicza i Żeromskiego / sam. p. Ziaja /

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 05.01.2019r.

Godz. 10:00 Fosowskie ul. Dworcowa od p. Borkowski do p. Skowronek . --------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 07.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Arki Bożka/ Renarskie Huty/ od p. Stryczek do p. Pilarski oraz ulica

Rzeczna i Jana Pawła II od. p. Wągrockich do p. Kukowka / sam. p. Kukowka /.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek 08.01.2019r.

Godz 14.:00 Fosowskie ul. Polna od p. Kozubek do p. Libront / sam. p. Libront /

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 09.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Dworcowa od p. Wieczorek do p. Zmudzik / sam. p. Feliks /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 10.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Piastowska i Arki Bożka od p. Henel do p. Szaton / sam. Ochman /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Piątek 11.01.2019r.

Godz. 14:00 Fosowskie ul. Dzierżonia od . Zolowski do p. Kucharczyk / sam. p. Kampa /

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 12..01.2019r.

Godz. 10:00 Staniszcze Wielkie ul. Dworcowa od PKP do p. Ziaja / sam. p. Spałek /

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 14.01.2019r.

Godz. 14:00 Staniszcze Wielkie ul. Siewna i 1 Maja od p. Kliś do p. Richter / sam. p. Richter /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek 15.01.2019r.

Godz. 10:00 Fosowskie ul. Dzierżonia i ks. Czerwionki od p. Zielinski do p. Ochman / sam p. Kuziw /

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa 16.01.2019r.

Godz. 14:00 Staniszcze Wielkie ul. 1 Maja od p. Ziaja do p. Bok / sam. p. Świerc /

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek 17.01.2019r.

Godz. 14:00 Staniszcze Wielkie ul. Długa i Kościelna od. p. Kania do p. Spałek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piątek 18.01.2019r.

Godz. 14:00 Staniszcze Wielkie ul. Rzeczna i Sienkiewicza od p. Bosek do p. Mikłuszka / sam. p. Mikłuszka/

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 19.01.2019r.

Godz. 10:00 Staniszcze Wielkie ul. Sobieskiego od p. Prus / sam. p. Koj /

-----------------------------------------------------------------------------------------------------