Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 06.07.2020r. do 19.07.2020r.

Poniedziałek 06.07.2020r. - wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

1100 Ślub rzymski Andrzej Godzik i Angelika Hyla.

1800 Do Jezusa Miłosiernego za wstaw. N.M.P. i św. o. Pio o zdrowie i potrzebne łaski dla Marii.

Wtorek 07.07.2020r.

1300 Ślub rzymski Romoth – Gloger.

Środa 08.07.2020r. - wsp. Jana z Dukli, prezbitera

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + siostrę Elżbietę Kania.

- Do Jezusa Miłosiernego za wstaw. N.M.P. i św. o. Pio o zdrowie i potrzebne łaski dla Marii.

Czwartek 09.07.2020r.

1730 Adoracja.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców Anastazję, Ludwikę, Teodora i Feliksa, za + brata Waltra, za + szwagrów Konrada i Engelberta, za ++ z pokrewieństwa Mrochen i Jarosz.

Piątek 10.07.2020r.

1800 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży:

Sobota 11.07.2020r. - święto św. Benedykta, opata patronem Europy.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: koncelebra.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Hildegardę i Józefa Bogdoł, syna Roberta, teścia, szwagierkę, ciotkę Ingę, a ++ z rodzin Bogdoł, Winnik, Pisarek i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + męża Jana Borkowskiego, za ++ rodziców, teściów Stanisławę, Jadwigę, Mariana i Henryka, chrześniaka Krzysztofa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Jana i Martę, Helenę i Emila, brata Romana i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 12.07.2020r. - XV niedziela zwykła.

730W j. niemieckim:

Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie, w rodzinie i w rodzinach synów.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego w rocznicę śmierci + męża Wilhelma Klimas, oraz w rocznicę śmierci + siostry Marii Ozimek za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego w rocznicę śmierci + męża, ojca i dziadka Eryka Zając, za ++ rodziców Józefę i Walentego Nowak, teściów Agnieszkę i Piotra Zając, 2 szwagrów, za ++ Joachima Woźnica, Józefa Czech z córką Beatą, za + Józefa Bednorz, za ++ z pokrewieństwa Nowak, Pryk i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego za + żonę, matkę i babcię Renatę Potyka, w rocznicę śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Wiktora Puzik, za ++ rodziców, teściów, za + brata, szwagra, szwagierki, za + Karola i Waltra Puzik, za ++ dziadków z obu stron za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 13.07.2020r. - wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

1830 Nabożeństwo Fatimskie.

Wtorek 14.07.2020r.

1800 Msza św. / wolna intencja /.

Środa 15.07.2020r. - wsp. św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła.

1800 Do M. Bożego za + ojca Ryszarda, matkę Czesławę, teścia Krystiana, jego żonę Marię, brata Wiktora, siostrę Teresę, szwagra Krystiana, za ++ dziadków z obu stron za ++ z pokrewieństwa Spyra, Giza, Rojek, Świgoń i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 16.07.2020r. - wsp. N.M.P. z Góry Karmel.

1730 Adoracja.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + męża i ojca Dariusza Kłosek, za ++ rodziców Huberta i Emilię Laskawiec, teściową Hildegardę, za ++ dziadków i wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego w 5 rocznicę śmierci + syna Mirosława i synowej Roksany.

Piątek 17.07.2020r.

1800 Msza św. / wolna intencja /.

Sobota 18.07.2020r.

800 Do M. Bożego za ++ rodziców Wilhelma i Ernestynę Arndt, za ++ braci Zygfryda i Norberta, za +

+ teściów Józefa i Emmę, za ++ dziadków i za wszystkich ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu

cierpiące.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: koncelebra.

- Do M. Bożego w dniu urodzin + matki Teresy, za + ojca Gintra, szwagra Mariusza, za ++ z

rodzin Wilczek, Wiczok i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Franciszka i Annę Zyzik, męża Jana za ++ z pokrewieństwa i

dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 19.07.2020r. - XVI niedziela zwykła.

730 W. j. niemieckim:

Do Bożej Opatrzności w intencji parafian.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + ojca Piotra, za ++ dziadków z obu stron, oraz za ++ z rodzin Ziaja, Wonsik,

Piontek, Neumann, Kałuża i dusze w czyśćcu cierpiące.

- / Niesmak /.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego za + mamę i babcię Erykę w rocznicę urodzin i I rocznicę śmierci, za ++ z

pokrewieństwa, oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże

Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie brata Mariana z okazji urodzin.

- Do M. Bożego w rocznicę śmierci ++ rodziców Zofię i Hipolita, oraz za wszystkich ++ z rodzin

Janiszek, Błazucki, Wiejak i Mączka i dusze w czyśćcu cierpiące.