Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 17.02.2020r. do 01.03.2020r.

Poniedziałek 17.02.2020r.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Wtorek 18.02.2020r.

1700 Do M. Bożego za + matkę Marię Neumann w I rocznicę śmierci, oraz za + męża Józefa.

Środa 19.02.2020r.

1600 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin matki Heleny.

Czwartek 20.02.2020r.

1630 Adoracja.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Piątek 21.02.2020r.

1700 koncelebra:

- Do M. Bożego za + męża Bernarda Słaboń w 5 rocznicę śmierci, za ++ teściów Adelajdę i Wiktora Słaboń, rodziców Martę i Roberta i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + siostrę Anastazję, za ++ rodziców, braci, siostry, dzieci, za ++ mężów, żony, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 22.02.2020r. - święto Katedry św. Piotra Apostoła.

800 Do M. Bożego za + męża, ojca Bernarda Ceglarek, w 4 rocznicę śmierci, za ++ rodziców, teściów,

za ++ z rodzin Ceglarek, Koleczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

1400 Do Bożej Opatrzności o opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci Joanny i Nikoli Job ich rodziców i chrzestnych.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do Jezusa Miłosiernego w rocznicę śmierci + męża i ojca Antoniego Bronder, za + rodziców Florentynę i Jakuba Kozok, za + siostrę, 3 braci, 2 bratowe, szwagra, teściów Gertrudę i Pawła Bronder, za wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa Bronder, Kozok, Michalik, Neumann i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + męża Gerarda Krupa, za + syna Waldemara, za ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 23.02.2020r. - VII niedziela zwykła – Adoracja

700 W j. niemieckim: / koncelebra /.

- Do M. Bożego w dniu urodzin ++ rodziców Różę i Józefa Zielonka.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Konrada z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin.

930 koncelebra:

- Do M. Bożegoza ++ rodziców Gertrudę i Józefa Prukop, Agnieszkę i Piotra Wacławczyk, siostrę Marię, 2 braci, bratanka, bratową, 2 szwagrów, Alfreda Neumann i Ernesta Golec, ciotkę Jadwigę, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożegoza + ojca Pawła, za ++ teściów Annę i Alojzego, za ++ z rodziny Sottopietra, Musik, za + Helenę i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Jerzego i Heleny Ziaja i w rodzinach córek.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Katarzyny, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowiew rodzinie z okazji 35 rocznicy urodzin żony Katarzyny.

Porządek Adoracji:

1200 do 1300 - mężczyźni i młodzież

1300 do 1400 - Róże różańcowe, Caritas i Rodzina Kolpinga.

1400 do 1500 - Mniejszość Niemiecka.

1500 do 1600 - kobiety – modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

Poniedziałek 24.02.2020r.

700 Msza św. / wolna intencja /.

730 do 1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

1700 Msza św. dla kl. VI

Do M. Bożego w 50 rocznicę śmierci ojca Walentego Nowak, za + matkę Józefę męża Eryka, szwagra

Joachima, za ++ dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 25.02.2020r.

700 Msza św. / wolna intencja /.

730 do 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

w rodzinie z okazji 40 rocznicy urodzin córki Agnieszki i w rodzinach Ziaja, Spyra,

Moj, Buchacz, oraz o powrót do zdrowia dla córki Doroty.

1700 Msza św. dla kl. VII.

z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w 80

rocznicę urodzin Joanny.

Środa 26.02.2020r. - Środa Popielcowa – Początek Wielkiego Postu.

730 Msza św. / wolna intencja /.

1700 Msza św. O Ducha pokuty dla wszystkich parafian.

Czwartek 27.02.2020r.

1630 Adoracja.

1700 Msza św. dla kl. VIII i I śr. chłopcy.

Msza św. / wolna intencja /.

Piątek 28.02.2020r.

1700 Msza św. szkolna i dla młodzieży starszej: / koncelebra /.

zdrowie w 75 rocznicę urodzin żony i matki i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach

dzieci.

- Do M. Bożego za + żonę, matkę i babcię Adelajdę Anderwald, za ++ dziadków z obu stron, wujka Józefa, syna Roberta i za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa. / po drodze Krzyżowej spotkanie kl VIII i I śr. dziewczęta /.

Sobota 29.02.2020r.

800 Msza św. / wolna intencja /.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i

zdrowie w 80 rocznicę urodzin, oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

( solenizant)

- Do M. Bożego za + matkę Emilię w rocznicę śmierci, za + ojca Pawła i za + z rodzin Drzymała, Spałek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 01.02.2020r. - I Niedziela Wielkiego Postu.

730 W j. polskim:

Do Królowej Różańca św. za żyjących i zmarłych członków i członkinie Róż Różańcowych.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + Irenę Specjał w I rocznicę śmierci.

- Do M. Bożego za + mamę i babcię Sylwię w rocznicę śmierci, oraz za + babcie Ernestynę i Weronikę, dziadków Józefa i Franciszka i za ++ z rodzin Kulig, Kołodziej, Bednorz, Czupała, Słowik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

zdrowie w 93 rocznicę urodzin, Hildegardy, oraz za + męża Piotra jego syna Romana i o zdrowie i

Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Elżbietę i Konrada Ploch, Elżbietę i Józefa Malik i za wszystkich ++

z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące,

1500 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.