Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 27.09.2021r. do 10.10.2021r.

Poniedziałek 27.09.2021r. - wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

1800 Do M. Bożego za + ojca Erwina, za + siostrę Joannę, szwagra Rafała, siostrzeńca Oliwera, za zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 28.09.2021r. - wsp. św. Wacława, męczennika.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za wszystkich zmarłych z ulicy Piastowskiej.

- W 30 dniu po śmierci + ojca i dziadka Władysława.

Środa 29.09.2021r. - święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + ojca Józefa Steinert, teścia Ryszarda Kałuża, brata Jerzego, bratową Lidię, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa Kałuża, Steinert, Garbas i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + żonę, mamę i babcię Mariannę Fiedler w 30 dniu po śmierci.

Czwartek 30.09.2021r. - wsp. św. Hieronima, prezbitera doktora Kościoła.

1500 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w 80 rocznicę urodzin męża, ojca i dziadka Gerarda i o zdrowie w rodzinie i w rodzinach dzieci i wnuków.

1630 Adoracja.

1700 Do Bożej Opatrzności, o opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Adama Paul jego rodziców i chrzestnych.

Piątek 01.10.2021r. - I piątek miesiąca – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

700 Do Serca Pana Jezusa za żyjących i zmarłych czcicieli Boskiego Serca Jezusowego.

/ Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa /

1715 Nabożeństwo różańcowe.

1800 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do M. Bożego za + męża i ojca Rudolfa Świerc, za ++ rodziców Marię i Pawła Kurda, teściów Joachima, szwagra Józefa za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 02.10.2021r. - I sobota miesiąca – św. Aniołów Stróżów.

800 Do Niepokalanego Serca Maryi w akcie wynagradzającym za wszelkie zniewagi jej

Niepokalanego Serca oraz za wszystkich żyjących i zmarłych czcicieli Niepokalanego Serca

N.M.P. / Nabożeństwo różańcowe i do Niepokalanego Serca N.M.P. /.

1600 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin Gabrieli, oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinach córek.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za + ojca i dziadka Pawła, za jego + żonę Helenę, za ++ teściów za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + męża Pawła Bednorz, za ++ siostry Łucję i Anastazję, za ++ rodziców, za ++ teściów, 8 szwagrów, 3 szwagierki, za ++ z rodzin Bednorz, Koj i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 03.10.2021r. - XVII niedziela zwykła.

730 W j. polskim: / koncelebra /.

- Do Królowej Różańca św. za żyjących i zmarłych członków i członkinie róż różańcowych.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z

okazji urodzin.

930 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II

okazji urodzin syna Sebastiana, oraz syna Daniela.

1100 Msza św. / wolna intencja /.

1500 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 04.10.2021r. - wsp. św. Franciszka z Asyżu.

1800 Msza św. /wolna intencja /.

Wtorek 05.10.2021r. - wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Środa 06.10.2021r.

1800 Msza św. /wolna intencja /.

Czwartek 07.10.2021r. - wsp. N.M.P. Różańcowej.

1715 Nabożeństwo różańcowe.

1800 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Różańcowej o Boże Błogosławieństwo i łaskę uświęcenia dla ks. Huberta i o. Kazimierza w dniu urodzin od grupy modlitewnej Margaretka.

Piątek 08.10.2021r.

1715 Nabożeństwo różańcowe.

1800Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Msza św. /wolna intencja /.

Sobota 09.10.2021r.

800 Msza św. /wolna intencja /.

830 Nabożeństwo różańcowe.

okazji 50 rocznicy urodzin męża, ojca Marcina.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za + męża Gerarda Krupa, syna Waldemara, za + brata Jana, za ++ 3 siostry , 6 szwagrów, za ++ z rodziny z obu stron i pokrewieństwa.

- Do M. Bożego za + żonę, matkę i babcię Helenę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + żonę i matkę Ingę w rocznicę urodzin i rocznicę śmierci, oraz za wszystkich ++ z rodziny, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 10.10.2021r. - XXVIII niedziela zwykła.

730 W j. niemieckim:

Do M. Bożego za ++ rodziców Annę i Walentego Kwaśny, Weronikę i Piotra Guzy, braci

Helmuta, Joachima, Horsty, Norberta, bratowe Erykę i Ruth, szwagierkę Cecylię jej męża Alfreda

ich synów Edwarda i Bernarda, szwagra Józefa, za ++ dziadków z obu stron, za + Helenę i

Elfrydę za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 Do M. Bożego za + męża Reinholda Machnik, za ++ rodziców, teściów, 3 siostrzeńców, za ++ z rodzin Machnik, Hadamik, Wolny, Lewoski i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II

rodzinie z okazji 70 rocznicy urodzin Jadwigi, oraz za + bratową Różę i wszystkich ++ z

pokrewieństwa.

1200 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Dominiki i Daniela Jaroń, oraz za ++ z rodzin

Jabłonka, Kuć, Jaron, Urbanowicz.

1500 Nabożeństwo różańcowe.