Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 20.01.2020r. do 02.02.2020r.

Poniedziałek 20.01.2020r.

1700 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniemza otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Szymona i Wioletty.

Wtorek 21.01.2020r. - wsp. św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.

1700 koncelebra:

- Do M. Bożego + Irenę Kadziak w 30 dniu po śmierci.

- Do M. Bożego w 4 rocznicę śmierci + męża Piotra w dniu urodzin, za + teścia Józefa w dniu urodzin, ojca Zenona, bratową Monikę za wszystkich ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 22.01.2020r.

1700 Do M. Bożego za + ojca Jana w rocznicę śmierci, za + matkę Marię za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 23.01.2020r.

1630 Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

1700 Do M. Bożego za + Marię Zyzik w I rocznicę śmierci i za + siostry Annę i Zofię i za ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 24.01.2020r. - wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

1700 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniemza otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji urodzin mamy, wnuczki i córki.

Sobota 25.01.2020r. - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

800 Do M. Bożego za + Gertrudę Hurek w I rocznicę śmierci, za jej + męża Antoniego za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1700 koncelebra:

- Do M. Bożego w rocznicę śmierci + matki Bronisławy Lewoskiej, za + ojca Mariana, teściów Piotra i Agnieszkę Urbańczyk, za ++ dziadków, wujka Reinholda, ciotkę Matyldę 2 szwagrów i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + Edwarda Feliks w 30 dniu po śmierci.

Niedziela 26.01.2020r. - III niedziela zwykła.

730 Do M. Bożego za ++ rodziców Marię i Ryszarda Koj, Anastazję i Karola Sojka, dziadków z obu stron, za ++ braci Józefa i Karola, bratową Janinę, zięcia Jana, szwagra Pawła, siostrzeńca Ryszarda, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + męża i ojca Wiktora Spałek, za ++ rodziców Gertrudę, Marię i Aleksandra Pach, teściów Jana i Wiktorię Spałek, za zięcia Karola, 3 szwagierki, 3 szwagrów, dziadków z obu stron za ++ z pokrewieństwa Spałek, Pach, Bednorz i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + ojca i dziadka Pawła Bosek w 10 rocznicę śmierci, za + matkę i babcię Urszulę, oraz za + teścia Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ Dorotę i Urbana Ziaja, synów Karola i Mariana, za ++ rodziców Jadwigę i

Antoniego, oraz wszystkich ++ z rodzin Ziaja, Neumann, Kuczera, Dittrich, Kurek i dusze w

czyśćcu cierpiące.

- Za + męża i ojca Krzysztofa, za + ojca Pawła, za + teścia Pawła, szwagra Józefa, za ++ z

rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

1200 Chrzest.

Poniedziałek 27.01.2020r.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Wtorek 28.01.2020r. - wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

1700 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Archanioła Gabriela z podziękowaniemza

Gabrieli Firlej.

Środa 29.01.2020r.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Czwartek 30.01.2020r.

1630 Adoracja.

1700 Do Bożego Miłosierdzia za + matkę i babcię Marię z okazji urodzin i za jej + męża Jana.

Piątek 31.01.2020r. - wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.

1700 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Msza św. / wolna intencja /.

Sobota 01.02.2020r.

800 Msza św. / wolna intencja /.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa:

Do M. Bożego za + Łucję Marek, oraz za ++ rodziców i pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 02.02.2020r. - niedziela – Ofiarowanie Pańskie.

730 W j. polskim:

Do Królowej Różańca św. za żyjących i zmarłych członków i członkinie żywego różańca.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców Pawła Czupala, Różę i Wilhelma Dziuba, za + babcię Marię w rocznicę śmierci jej + męża Ryszarda za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + ojca Józefa, dziadka Eryka, wujka Huberta Koleczek, za + babcię Marię Koszyl, Gertrudę Szafarczyk, za + dziadków Klarę i Antoniego Kurpierz za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza, św. Karola Boromeusza św. Barbary św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla żony i mamy Barbary i o opiekę Aniołów Stróżów dla synów Maksymiliana i Aleksandra oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Mikłuszka i Marian.

- Do M. Bożego za + Monikę Czok w rocznicę urodzin, za + Irenę Guzy w rocznicę śmierci, oraz za wszystkich ++ z rodzin Czok, Guzy i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.