Gazetka Parafialna


Porządek nabożeństw od 19.08.2019r. do 01.09.2019r.

 

Poniedziałek 19.08.2019r.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + Marię Nowainski w I rocznicę śmierci.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 75 rocznicy urodzin mamy i babci Krystyny, oraz za + ojca.

1830 Nabożeństwo Fatimskie.

Wtorek 20.08.2019r. - wsp. św. Barnarda opata i doktora Kościoła.

1800 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 11 rocznicy ślubu Katarzyny i Andrzeja i o opiekę Aniołów Stróżów dla córek Hani i Weroniki.

- Do M. Bożego w dniu urodzin + męża Alfreda Neumann, za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Prukop, teściów Katarzynę i Longina, 3 szwagrów, 2 szwagierki, za ++ Różę i Jana Piontek, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 21.08.2019r. - wsp. św. Piusa X papieża.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + Elżbietę Jakubowicz, dziadków Wandę i Andrzeja, Agnieszkę i Walentego, za ++ z rodzin Zyzik, Jakubowicz i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + męża i ojca Józefa Steinert, za + syna Jerzego z okazji urodzin, za ++ rodziców Jana i Franciszkę Garbas, synową Lidię, za ++ teściów, dziadków za ++ z pokrewieństwa Steinert, Garbas, Spałek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 22.08.2019r. - wsp. N.M.P. Królowej.

1730 Adoracja.

1800 - Do M. Bożego za + męża i ojca Józefa Bednorz z okazji urodzin i o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie syna i córki.

- Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Huberta z okazji urodzin, oraz za ++ rodziców Józefa i Różę Zielonka, teściów Annę i Alfrda Nowak, za ++ dziadków za ++ z pokrewieństwa i dusze w

czyśćcu cierpiące.

Piątek 23.08.2019.

1700 Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała za wstaw. św. o. Pio.

1800 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Urszulę i Pawła Sklorz, Marię Pawła Sczerbinski, za + siostrę 2 braci, bratową, szwagra, chrześniaka, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + żonę i matkę Adelajdę Machnik, w 4 rocznicę śmierci jej ++ rodziców, teściów, za + Marię Maciuch, Wiktora Puzik, Ewalda i Damiana Wiciok, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 24.08.2019r. - święto św. Bartłomieja Apostoła.

800 Msza św. / wolna intencja /.

1500 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. św. Maksymiliana i św. Dominika o zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci Maksymiliana i Dominika Smandzik, oraz o zdrowie i Dary Ducha św. dla syna Floriana z okazji 3 rocznicy urodzin.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin żony, matki i babci Elżbiety, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach synów.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Romana Katzy w rocznicę urodzin, oraz za wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ teściów Piotra i Elżbietę Spałek, za ++ rodziców Apolonię, Hildegardę i Józefa, za + męża Józefa, za + Marylę Łakomy za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 25.08.2019r. - XXI niedziela zwykła.

730 W j. niemieckim:

Do M. Bożego za ++ rodziców Agnieszkę i Pawła Adamiec, Agnieszkę Konrada Feliks, siostry Łucję i Gertrudę, brata Gerarda, szwagierki Dorotę i Józefę, 3 szwagrów, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Herberta Szulc, za ++ rodziców Józefa i Albinę Kopyra, teściów Jana i Marię Szulc, brata Norberta, jego syna Thomasa i za ++ dziadków z obu stron i i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Klarę i Antoniego Piontek, brata Henryka, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji 80 rocznicy urodzin męża, ojca i dziadka Gintra Koj.

- Do M. Bożego za + matkę Marię w rocznicę śmierci, męża Joachima, za ++ rodziców Józefa i Sabinę i Antoniego, za ++ wujków, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 26.08.2019r. - Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.

730 Msza św. w intencji parafian.

1800 Do M. Bożego za ++ rodziców Elfrydę i Alfonsa Kapica, za + ojca Józefa Puzik, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 27.08.2019r. - wsp. św. Moniki.

1100 Ślub rzymski Mateusz Krawczyk i Anna Brzezina.

1800 Msza św. / wolna intencja /.

Środa 28.08.2019r. - wsp. św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła.

1800 Do M. Bożego za + babcię Rozalię, dziadka Alberta, za + matkę Adelajdę i ojca Franciszka za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 29.08.2019r. - wsp. św. Jana Chrzciciela.

1300 Ślub rzymski Zygmund – Woszek.

1730 Adoracja.

1800 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji 35 rocznicy urodzin oraz o opiekę Anioła Stróża dla syna Filipa.

Piątek 30.08.2019r.

1800 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży:

Do M. Bożegoza + mamę i babcię Annę Spałek w 8 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych i poległych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 31.08.2019r.

800 Do Jezusa Miłosiernego M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 40 rocznicy ślubu Janiny i Krzysztofa Respondek, oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla córek i wnuka Nikodema.

1400 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy urodzin Beaty i o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Teresę i Franciszka Respondek, Elżbietę i Józefa Michali, siostrę Bernadetę, szwagra Piotra, kuzyna Jana, za wszystkich ++ z rodzin Respondek, Michali, Hendel, Adamski i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego w 10 rocznicę śmierci i 80 rocznicę urodzin + męża, ojca Alfreda Zyzik, za ++ rodziców i teściów za ++ pokrewieństwa Zyzik, Pytel i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie, oraz światło Ducha św. z okazji 18 rocznicy urodzin córki Darii.

 Niedziela 01.09.2019r. - XXII niedziela zwykła.

730 W j. polskim:

Do Królowej Różańca św. za żyjących i zmarłych członków i członkinie róż różańcowych.

930 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B. Róży Duchownej, św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie, w rodzinach Szafarczyk, Kurpierz, Koleczek, Bryłka, Wieczorek, Macioł.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Prukop, Agnieszkę i Piotra Wacławczyk, 2 braci, bratanka, bratową, 2 szwagrów, Alfreda Neumann i Ernesta Golec, ciotkę Jadwigę, za ++ dziadków za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego o szczęście wiekuiste dla ++ rodziców Rudolfa i Anielę Wieczorek, Jana i Marię Firlej, oraz za wszystkich ++ z rodzin Wieczorek, Firlej, Warzecha, Tokarz i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego w dniu urodzin + męża Bernarda, oraz za ++ rodziców Martę i Roberta Lelin za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.