Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 02.09.2019r. do 15.09.2019r.

Poniedziałek 02.09.2019r.

800 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego:

O Boże Błogosławieństwo i światło Ducha św. w nowym roku szkolnym dla wszystkich dzieci szkolnych, przedszkolnych, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników i przyjaciół szkoły.

1800 O Dary Ducha św. dla wszystkich parafian.

Wtorek 03.09.2019r. - wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

1800 Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za

odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 40 rocznicy ślubu

Korneli i Piotra.

Środa 04.09.2019r.

1800 Do M. Bożego za + matkę Annę, ojca Jana, siostrę Adelajdę, jej męża, córkę Gabrielę, za + Rudolfa Donerstag, za + brata Gintra, bratową Hildegardę, za ++ teściów, 4 szwagrów, szwagierkę, Bronisławę, za + Piotra Tomczyka, za ++ z pokrewieństwa Eichorn, Kalka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 05.09.2019r. - I czwartek miesiąca - wsp. św. Matki Teresy z Kalkuty, zakonnicy.

1730 Adoracja i nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego w rocznicę śmierci + męża Józefa, matkę Marię 2 braci, za ++ teściów, 2 szwagierki, 2 szwagrów, bratową, za ++ z rodzin Spałek, Pasieka i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do. M. Bożego za + rodziców Teresę i Władysława, za + męża Stanisława, za ++ pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców Bernarda i Marię, brata Eugeniusza, bratową Zofię, za ++

teściów za ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II

z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w

rodzinie oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla wnuków.

- Do Bożej Opatrzności o opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Fabiana Grabowski.

1500 Nieszpory Niedzielne.

Poniedziałek 09.09.2019r.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców, teściów 2 siostry, 2 braci, 2 szwagrów, 2 ciotki za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności w intencji nowożeńców Pawła i Weroniki Kuś, rodziców i gości weselnych.

Wtorek 10.09.2019r.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożegoza + ojca Ernesta Hendel, za ++ teściów Gizelę i Rudolfa Bartodziej, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z rodzin Hendel, Mesjasz, Bartodziej, Ziaja i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + Monikę Czok w 30 dniu po śmierci.

Środa 11.09.2019r.

1800 koncelebra:

- Do M. Bożego za + matkę Cecylię, ojca Józefa, za + siostrę Danutę za ++ z rodzin Koloch, Bućko, Budukiewicz, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + matkę Jadwigę Lelin, za ++ rodziców Pawła i Annę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 12.09.2019r.

1730 Adoracja.

1800 koncelebra:

rodzinie Grabowski i o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci, wnuków i prawnuków.

- Do M. Bożego za + Wilhelma Dziuba w 30 dniu po śmierci.

Piątek 13.09.2019r. - wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

1800 Msza św. szkolna dla gimnazjum i młodzieży starszej:

Do M. Bożego za + ojca Pawła Richter w 30 rocznicę śmierci, za + matkę Ernestynę, za + męża Józefa Smykała, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1830 Nabożeństwo Fatimskie.

Sobota 14.09.2019r. - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

800 Do M. Bożego za + Agnieszkę Spałek w I rocznicę śmierci.

1300 Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II

rodzinie z okazji 60 rocznicy urodzin Gertrudy Smandzich.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /

rodzinie z okazji 80 rocznicy urodzin, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach

dzieci.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Jana i Łucję Gilner w rocznicę śmierci, za ++ dziadków, za ++ z

pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + siostrę, matkę i babcię Urszulę w 20 rocznicę śmierci, za ++ rodziców, dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 15.09.2019r. - XXIV niedziela zwykła – Dożynki.

730 W j. niemieckim:

Do M. Bożego za + ojca Eryka, teściów Helenę i Emila, szwagra Romana, kuzyna Ewalda, dziadków, wujków, ciocie, za ++ z rodzin Dąbrowa, Hyla, Golec, Wilde i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców Annę i Pawła Wacławczyk, za + córkę Marię Smieskol, za + męża Wilhelma Klimas, ++ teściów Małgorzatę i Ignacego Klimas za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + ojca Piotra Ziaja, za ++ dziadków Gertrudę i Józefa Ziaja, Antoninę i Wiktora Wonsik, Jadwigę i Huberta Koj, chrzestną Małgorzatę, za ++ z pokrewieństwa Ziaja, Koj, Wonsik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 koncelebra:

- Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za zebrane tegoroczne plony i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla rolników naszej parafii i ich rodzin.

- Do M. Bożego za + ojca Joachima Janowski z okazji urodzin, za + matkę Albinę, oraz za ++ z

rodziny i pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.