Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 07.06.2021r. do 20.06.2021r.

Poniedziałek 07.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Do M. Bożego za + Marię i Pawła Kurda, za + szwagra Rudolfa Świerc, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Procesja w Oktawie Bożego Ciała.

Wtorek 08.06.2021r. - wsp. św. Jadwigi Królowej.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Do M. Bożego za ++ rodziców Marię i Pawła Maciuch, za ++ teściów, ciotkę Adelajdę, wujka Wiktora za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Procesja w Oktawie Bożego Ciała.

Środa 09.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Do M. Bożego za + matkę Adelajdę i ojca Franciszka, za ++ dziadków Rozalię i Alberta, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Procesja w Oktawie Bożego Ciała.

Czwartek 10.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i o powołania kapłańskie i zakonne.

1800 Do M. Bożego za ++ rodziców Róże i Józefa Sander, teścia Bernarda Ceglarek, szwagrów, Henryka, Alfreda i Romana, za ++ dziadków i wszystkich ++ z rodzin Sander, Ceglarek i dusze w czyśćcu cierpiące. Procesja w Oktawie Bożego Ciała. / poświęcenie ziół i kwiatów /.

Piątek 11.06.2021r. - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

730 Do Serca Pana Jezusa za wszystkich żyjących i zmarłych czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do M. Bożego za + męża Ernesta Hendel, za ++ rodziców Marię i Jerzego Mesjasz, teściów, Franciszka i Gertrudę Hendel, szwagra Huberta, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 12.06.2021r. - wsp. Niepokalanego Serca N.M.P.

800 Do Niepokalanego Serca Maryi w akcie wynagradzającym za wszelkie zniewagi jej Niepokalanego Serca, oraz za wszystkich żyjących i zmarłych czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1100 Ślub rzymski Damian Sprancel i Angelika Witkowska.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji 65 rocznicy męża, ojca i dziadka urodzin Rajmunda i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinachi o opiekę Anioła Stróża dla wnuków Zuzanny i Piotra.

- Do Serca Pana Jezusa i św. Antoniego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach synów i opiekę Anioła Stróża dla wnuczki Ani.

- Do Bożej Opatrzności, o opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Mateusza jego rodziców i chrzestnych.

Niedziela 13.06.2021r. - XI niedziela zwykła.

730 W j. niemieckim:

Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Gintra Koj w 30 dniu po śmierci.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + matkę Małgorzatę Bogdoł w rocznicę śmierci, za + ojca Teodora,

brata Andrzeja, za + męża Zygmunta Kałużnego, za ++ Franciszkę, Jadwigę i Ludwika Kansy,

Konstantego Rajtor, Annę Bułka, oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + matkę Helenę, ojca Augusta, męża Reinholda, teściów Marię i Franciszka, 3 siostrzeńców za wszystkich ++ z rodziny Machnik, Hadamik, Wolny i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Do M. Bożego za ++ rodziców Marię i Wiktora Spałek, Walerię i Józefa Idczak, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1800 Nabożeństwo Fatimskie.

Poniedziałek 14.06.2021r. - wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Do M. Bożego za + Gintra Koj od pracowników ZUS Opole.

Wtorek 15.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Msza św. / wolna intencja /.

Środa 16.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Do M. Bożego za + Gintra Koj od rodziny Krochmalczyk.

Czwartek 17.06.2021r. - wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Msza św. / wolna intencja /.

Piątek 18.06.2021r.

1730 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1800 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do M. Bożego za + Gintra Koj od rodziny Stróżyk Teresa.

Sobota 19.06.2021r.

800 Msza św. / wolna intencja /.

830 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1500 Ślub rzymski Marcin Skowronek i Karolina Polaczek.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do Bożej Opatrzności M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza, św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Przybilla z okazji urodzin męża Jana i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach synów.

- Do M. Bożego za + ojca Gerarda Stryczek w dniu urodzin, za + matkę Magdalenę Stryczek, za ++ z pokrewieństwa Stryczek, Malik, Czok i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 20.06.2021r. - XII niedziela zwykła.

730 W j. niemieckim:

Do M. Bożego za ++ rodziców Luzie i Johannesa, za ++ teściów Gertrudę i Józefa, braci Jerzego i Piotra za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego za + matkę Annę Stajndor, ojca Alfonsa, za ++ Marię i Teodora Czok, Marię Gawlik, siostrę Hildegardę, bratową Monikę, Gintra Ibrom, za ++ dziadków, za ++ z rodzin Stajndor, Gawlik, Czok i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego w rocznicę urodzin + męża, ojca i dziadka Piotra Stróżyk, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Do M. Bożego w rocznicę śmierci + męża i ojca Józefa Puzik, za ++ rodziców Martę i Walentego Grabowski, teściów Annę i Jana Puzik, 2 szwagrów, za ++ ciotki, wujków, za ++ dziadków, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1500 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.