Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 23.11.2020r. do 06.12.2020r.

Poniedziałek 23.11.2020r.

1630 Adoracja.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Wtorek 24.11.2020r. - wsp. św. męczenników Andrzeja Dung – Laca prezbitera i towarzyszy.

1630 Adoracja.

1700 Msza św. / wolna intencja /.

Środa 25.11.2020r. - wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej dziewicy i męczennicy.

1630 Adoracja.

1700 Do św. Katarzyny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże

Błogosławieństwo dla wszystkich kolejarzy i emerytowanych kolejarzy naszej parafii i ich rodzin.

Czwartek 26.11.2020r.

1700 koncelebra:

- Do M. Bożego za ++ rodziców Florentynę i Józefa Grabowski, Marię i Antoniego Ibrom, brata Reinholda Grabowski, wszystkich ++ z rodzin Ibrom, Grabowski, Potyka, Anderwald, Jurek,

Kopka, Pietruszka i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za + Irenę Dylla w 30 dniu po śmierci.

Piątek 27.11.2020r.

1630 Adoracja.

1700 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do M. Bożego za + brata Andrzeja Bogdoł w rocznicę śmierci, za ++ rodziców Małgorzatę i Teodora, męża Zygmunta, oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 28.11.2020r.

800 Msza św. / wolna intencja /.

830 Adoracja.

1500 chrzest.

1700 koncelebra:

- Do M. Bożego za w rocznicę śmierci + żony, matki i babci Korneli, oraz za ++ z rodzin Steinert, Wyrwich, Brolik i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 30 rocznicy ślubu Beaty i Klaudiusza, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie córki.

Niedziela 29.11.2020r. - I Niedziela Adwentu.

730 Do M. Bożego za ++ rodziców Longina i Katarzynę Neumann, za ++ teściów Wilhelma i Annę Spallek, braci Józefa, Pawła, Alfreda, Franciszka, siostrę Jadwigę, siostrzenicę Weronikę, bratowe Marię i Lidię, 3 szwagrów, za ++ z rodzin Neumann, Spallek, Michalik, Kosok i dusze w czyśćcu cierpiące.

930 Do M. Bożego za ++ rodziców Elżbietę i Konrada Ploch, Elżbietę i Józefa Malik, za wszystkich ++ z pokrewieństwa i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

1100 koncelebra:

- Do M. Bożego za + żonę, matkę i babcię Adelajdę Anderwald w rocznicę urodzin, za ++ dziadków Jana i Agnieszkę, Tomasza i Emilię, wujka Józefa, kuzyna Roberta, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji z urodzin mamy, babci Krystyny i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci i za + męża i córkę.

1500 Nabożeństwo Adwentowe.

Poniedziałek 30.11.2020r. - święto św. Andrzeja Apostoła.

1700 Roraty - Do M. Bożego za + syna Waldemara Szepela w rocznicę śmierci, za ++ rodziców Oskara i Gertrudę Wacławek, za + siostrzeńca Andrzeja, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 01.12.2020r.

1700 Roraty - Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 40 rocznicy urodzin syna Marcina i o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w jego rodzinie.

Środa 02.12.2020r.

1700 Roraty - / Wolna intencja /.

Czwartek 03.12.2020r. - I czwartek miesiąca - wsp. św. Franciszka Ksawerego prezbitera.

1630 Adoracja i nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

1700 Roraty - Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin męża, ojca i dziadka Tadeusza Firlej.

Piątek 04.12.2020r. - I piątek miesiąca – wsp. św. Barbary.

700 Do Serca Pana Jezusa za żyjących i zmarłych czcicieli Serca Jezusowego.

Do M. Bożego w intencji ++ sióstr Agrycji i wszystkich sióstr które posługiwały w naszej

parafii. / Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa /.

1700 Roraty - Do M. Bożego za ++ rodziców Jadwigę i Adolfa Pilarski, siostrę Annę, Ewalda i

Damiana Wiciok, ciotkę Waleskę, dziadków z obu stron, za wszystkich zmarłych i poległych z

rodziny i pokrewieństwa.

Sobota 05.12.2020r. - I sobota miesiąca.

800 Do Niepokalanego Serca Maryi w akcie wynagradzającym za wszelkie zniewagi jej Niepokalanego Serca, oraz za wszystkich żyjących i zmarłych czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. / Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. /.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Jadwigę i Huberta Koj w rocznicę śmierci, za + szwagra Herberta, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Adelajdę i Waltra Gierok, Eugenię i Jerzego Szymczak, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 06.12.2020r. - II Niedziela Adwentu.

730 W j. polskim.

Do M.B. Królowej Różańca Świętego za żyjących i zmarłych członków i członkinie żywego

różańca.

930 koncelebra:

- Do M. Bożego w dniu urodzin + żony, matki i babci Marii Smieskol i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Elżbietę i Józefa Michali, Teresę i Franciszka Respondek, siostrę Bernadetę, szwagra Piotra, kuzyna Jana i za wszystkich ++ z rodzin Michali, Respondek, Hendel, Adamski i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Msza św. / wolna intencja /.