Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Gazetka Parafialna

Porządek nabożeństw od 26.04.2021r. do 09.05.2021r.

Poniedziałek 26.04.2021r.

Wtorek 27.04.2021r.

Środa 28.04.2021r.

1800 Do M. Bożego za ++ rodziców Annę i Franciszka Spałek, brata Henryka, szwagra Pawła, teściów Gertrudę i Waltra Sprancel, za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 29.04.2021r. - święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy doktora Kościoła patronki Europy.

1730 Adoracja.

Piątek 30.04.2021r.

1800 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do M. Bożego za ++ rodziców Wiktora Gertrudę Kania, za + matkę Teresę, ojca Jerzego, za + szwagierkę Elżbietę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 01.05.2021r. - I sobota miesiąca - wsp. św. Józefa Rzemieślnika.

800 Do Niepokalanego Serca Maryi w akcie wynagradzającym za wszelkie zniewagi jej

Niepokalanego Serca oraz za wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca N.M.P. .

Do M. Bożego za ++ rodziców Andrzeja i Magdalenę, Mariana i Danutę, za + Henryka, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

830 Nabożeństwo majowe i Niepokalanego Serca N.M.P.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa: / koncelebra /.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Judy Tadeusza św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin Anny, oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci i w rocznicę śmierci + męża Ewalda i syna Damiana.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Annę, Marię i Karola Koleczek, teściów Agnieszkę i Bartłomieja Ceglarek, Karola Foks, za + siostrę, braci, za wszystkich ++ z rodzin Ceglarek, Koleczek, Wójcik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 02.05.2021r. - V niedziela wielkanocna.

730 W j. polskim:

Do Królowej Różańca św. za żyjących i zmarłych członków i członkinie róż różańcowych.

930 Do M. Bożego za + męża Romana Niesmak, syna Józefa, rodziców Gertrudę i Franciszka Czok, brata Józefa, teściów Marię, Albinę i Józefa Niesmak, ciotkę Annę jej + męża, 3 szwagrów, szwagierkę i dusze w czyśćcu cierpiące.

1100 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, a szczególnie za dar Pierwszej Komunii Świętej z prośbą o dalsze potrzebne łaski z okazji 50 i 25 rocznicy przyjęcia I Komunii Świętej.

1500 Nabożeństwo majowe.

Poniedziałek 03.05.2021r. - Uroczystość N.M.P. Królowej Polski.

730 Msza św. / wolna intencja /.

930 Do Bożej Opatrzności o opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Maksymiliana Kozierskiego jego rodziców i chrzestnych.

1100 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie oraz światło Ducha św. na dalsze lata życia z okazji 18 rocznicy urodzin córki Wiktorii i o opiekę Aniołów Stróżów dla córek Julii i Emilii.

1800Nabożeństwomajowe.

Wtorek 04.05.2021r. - wsp. św. Floriana, męczennika.

1730 Nabożeństwo majowe.

1800 Do M. Bożego za + męża, ojca i dziadka Józefa, syna Roberta, za ++ rodziców Jana i Jadwigę, zięcia Korneliusza, teściów Tomasza i Emilię, szwagierkę Adelajdę, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 05.05.2021r.

1730 Nabożeństwo majowe.

1800 Do M. Bożego za ++ rodziców Jana i Jadwigę Kuglarz i dusze w czyśćcu cierpiace.

Czwartek 06.05.2021r. - I czwartek miesiąca - święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

1730Nabożeństwo majowe i o powołania kapłańskie i zakonne.

1800 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji 60 rocznicy urodzin Huberta, oraz Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach dzieci i opiekę Aniołów Stróżów dla wnuków.

Piątek 07.05.2021r. - I piątek miesiąca.

700 Do Serca Pana Jezusa za żyjących i zmarłych czcicieli Serca Jezusowego.

/ Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa /.

1730 Nabożeństwo majowe.

1800 Msza św. szkolna i dla młodzieży:

Do Serca Pana Jezusa za wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii.

Sobota 08.05.2021r. - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.

800 Msza św. / wolna intencja /.

830 Nabożeństwo majowe.

1700 Msza św. niedzielna – wieczorowa:

/ wolna intencja /.

Niedziela 09.05.2021r. - VI niedziela wielkanocna.

730 W j. niemieckim: / koncelebra /.

- Do M. Bożego za ++ rodziców Martę i Antoniego Wacławczyk, Marię Karola Witt, siostry

Marię, Agnieszkę, Ernę, braci Pawła, Alfreda, Gintra, Józefa i Rudolfa, 2 szwagrów, 5 bratowych,

za ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z

80 rocznicy urodzin Hildegardy Dyla.

930 Do Bożej Opatrzności za wstaw. M.B.N.P. św. Karola Boromeusza św. Jana Pawła II z

z okazji 70 rocznicy urodzin matki Zofii.

1100 Msza św. / wolna intencja /.

1500 Nabożeństwo majowe.