Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela św. Rodziny 2021r.

Dziś niedziela św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa. Przeżywając to święto wpatrujmy się we wzór św. Rodziny. Niech i w naszych rodzinach poprzez atmosferę życzliwości i miłości dokonuje się cud Bożych narodzin. Dziś uroczystość odpustowa w Zawadzkim w parafii św. Rodziny suma odpustowa o godz. 10:30.
We wtorek przypada święto św. Młodzianków. O godz. 9:00 Msza św. w intencji wszystkich dzieci naszej parafii ze specjalnym Błogosławieństwem. Zapraszam wszystkie dzieci i te najmłodsze z mamusiami.
W piątek przypada wsp. św. Sylwestra Papieża i zakończenie Roku kalendarzowego 2021. O godz. 17:00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku za wszystkich parafian i statystyka duszpasterska za rok 2021. Przeżyjmy ten wieczór radośnie, ale godnie i po chrześcijańsku. Zapytajmy siebie co w tym roku było dobre za co trzeba Bogu podziękować. Schylmy też pokornie głowę, wyznając to za co powinniśmy Boga i bliźnich przeprosić. W sobotę przypada Uroczystość św. Bożej Rodzicielki i pierwszy dzień Nowego Roku. Kościół wskazuje nam tego dnia na Maryję Matkę Boga. W Jej dłonie możemy bezpiecznie złożyć naszą przyszłość, jak czynił to św. Jan Paweł II. W tym dniu przypada też światowy dzień modlitwy o Pokój. Msze św. w Nowy Rok będą o 7:30, a o 9:30 i 17:00. W przyszłą niedzielę o 7:30 Msza św. w j. polskim a o 9:30 Msza św. w intencji + siostry Agrycji i wszystkich ++ sióstr które posługiwały w naszej parafii i o 11:00 jest jeszcze wolna intencja. Porządek nabożeństw podany jest w gazetce parafialnej wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej. Zachęcam do nabycia ciekawego, świąteczno- noworocznego wydania Gościa Niedzielnego z cennym dodatkiem którym jest płyta CD z czterema Ewangeliami z serii Biblia Audio. To pierwsza z dwunastu płyt, kolejne będą raz w miesiącu w 2022 roku dołączane do Gościa. Świąteczny Gość Niedzielny o powiększonej objętości kosztuje 10 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ostatnią kolektę z pasterki, ofiarowano 1035 zł 67 groszy, 3 Euro 50 cent, kolekta ta zostanie przekazana na dom samotnej matki i ośrodek adopcyjny. Bóg zapłać także za ostatnią kolektę na remont sufitu naszego kościoła i bieżące potrzeby ofiarowano 3.747, 63 zł ; 27 Euro i 220 zł od kolejarzy. Serdeczne Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.